תכנון וייעוץ תיירותי

ב"שדות" אנחנו מבינים שאחת הדרכים המהותיות לקדם כלכלה מקומית, היא באמצעות תיירות, שהינה אחד מענפי הכלכלה הגלובליים המשפיעים ביותר כיום. המטרה שלנו היא לסייע ליזמים מכל הסוגים ומכל הדרכים לקדם את הפיתוח התיירותי באופן בר קיימא. כלומר: מקסימום הכנסות מצד אחד ומינימום פגיעה בסביבה ובתושבים המקומיים מהצד השני.

במסגרת של תכנון תיירותי בר-קיימא אנו עוסקים במגוון תחומים המשפיעים הן על התיירים והן על התיירנים: פיתוח כלכלי, תכנון אסטרטגי, שיתופי פעולה אזוריים, בניית תוכן תיירותי ועוד. אנו מתמחים בהכנת פרוגרמות תיירותיות, כמו גם בייזום, ניהול וביצוע של פרוייקטים תיירותיים.

ייעוץ תיירותי. תכנית אב. תכנון תיירותי, פרוגרמה תיירותית

בניית תוכן תיירותי

היכולת לספר סיפור, היא הבסיס הראשוני ליצירת חוויית מבקר.

אנו מתמחים ביצירת תוכן תיירותי מקומי או אזורי על בסיס מה שקיים בשטח: העסקים, התושבים, הסביבה והנופים. אנו מאפיינים את סביבת העבודה ובונים קונספט מתאים המשמר את רוח המקום, אותו ניתן לשווק.

 

ייעוץ תיירותי. תכנית אב. תכנון תיירותי, פרוגרמה תיירותית

מיתוג גיאוגרפיג

 

מיתוג גיאוגרפי (Regional Branding), היא מתודה המשמשת לבידול אזור גיאוגרפי מסוים תוך הסתמכות על מאפייני האזור וחוזקות התושבים.

 

מיתוג גיאוגרפי מדויק, יכול להביא להגברה מסיבית של כמות התיירים באזור בו בוצע התהליך.

ייעוץ תיירותי. תכנית אב. תכנון תיירותי, פרוגרמה תיירותית

תכנית \ פרוגרמה  תיירותית

 

תכנית תיירותית קובעת קווי מדיניות ואסטרטגיה לפעולה, הנקבעים בשיתוף של התושבים והרשות המקומית ולפיהם יש לפעול.

התוצרים המתקבלים במסגרת התכנית הם, אסטרטגיית פעולה וקונספט תיירותי - מיתוגי ייחודי עיר, למועצה, למושב או לקיבוץ.

 

תוכנית גרין קי (Green Key)

גרין קי (Green Key) הוא תו תקן סביבתי לתעשיית התיירות והמלונאות שעיקרו חיסכון באנרגיה, משאבים וצמצום טביעת הרגל האקולוגיח של המלון.

גרין קי הינו תו תקן בין לאומי אשר עובד עם מעל 30,000 עסקים ב- 57 מדינות. משרדנו הינו מוסמך גרין קי (Green Key) ויכול לייעץ לבתי עסק כיצד נכון להתכונן לקבלת התקן.

נציגת גרין קי בישראל הינה עמותת Eco-Ocean

greenkey_logo.jpg

יצירת שיתופי פעולה אזוריים

 

שיתופי פעולה אזוריים מתקיימים בדרגים הגבוהים בין רשויות מקומיות ומשרדי ממשלה ובדרג השטח, בין התיירנים עצמם ובינם לבין הרשויות. שיתוף פעולה שכזה, מחזק את כל השותפים וממנף את האזור כולו מבחינה כלכלית, על ידי כך שהוא משאיר את ההון הנכנס בידי העסקים המקומיים ומונע ממנו "לברוח" החוצה אל הרשתות הגדולות.

שיתוף פעולה אזורי. תכנון תירותי. תיירות. ייעוץ תיירותי. תכנית אב. תכנון תיירותי, פרוגרמה תיירותית